سوالات متداول

گل ها رو به شهرستان هم ارسال میکنید؟

فقط باکسهای جاودان بدون ساقه با پست پیشتاز رایگان به تمام نقاط ایران ارسال میشوند

گل آنلاین کجاست؟ حضوری هم امکان خرید هست؟

دفتر اصلی مجموعه گل-آنلاین در خیابان فرمانیه به شماره تماس ٢٢٢٠٢٢۴٧ واقع شده و بدلیل ماهیت ثبت شده فقط امکان فروش آنلاین داریم که البته تمامی گلها با ارسال رایگان تقدیم میشوند.

باکس های گل طبیعی چقدر عمر میکنند؟

در تمام باکسهای با گلهای طبیعی مثل رز هلندی یا گلهای فصلی،تمام ساقه ها در کپسول آب یا اسفنج خارجی آبدار کار میشوند که باعث افزایش عمر و حفظ شادابی برای زمان طولانی تری بین ٣ تا ٧ روز میشود.

گلهای جاودان چقدر عمر میکنند؟

گل جاودان،گل رز هلندی طبیعیست که با تکنولوژی ویژه مومیایی یا اصطلاحا جاودان شده و میتواند بدون نیاز به آب،نور و هوا با حفظ نرمی و لطافت گل طبیعی حدود سه سال عمر کند.برای نگهداری از آن کافیست از آب و گرمای شدید دور باشد.

گلها برای ارسال چطور بسته بندی میشوند؟

همه باکسهای گل درون ساک دستی بهمراه پاکت طلاکوب حاوی کارت پستال(تحریر متن دلخواه توسط خطاط با قلم و جوهر) و با ارسال رایگان به منزل یا محل کار عزیزانتان ارسال میشود.

از زمان ثبت سفارش چقدر زمان میبرد تا گل تحویل شود؟

سفارش شما در صورت موجودی رنگ گل دلخواه (قبل از ثبت سفارش حتما هماهنگ کنید) میتواند حدود دو ساعته هم تقدیم شود ولی برای اطمینان از موجودی بهتر است حداقل از یک روز قبل سفارش خود را ثبت نمایید.

ارسال به شهرستان های اطراف تهران چقدر هزینه دارد؟

انواع باکس گل بهمراه کیک و بادکنک و همینطور تمام گلدانها برای تمام شهرستانهای اطراف تهران (کرج، شهریار، پردیس، بومهن، رودهن، لواسان، فشم، ورامین، پاکدشت، پرند) قابل ارسال هستند و ٣۵٠٠٠ تومان هزینه ارسال بعهده مشتری لحاظ میشود در مورد تاج گلها بستگی به مقصد هزینه وانت متفاوت است. (ارسال تمام محصولات:انواع باکس گل،گلدان،تاج گل به شهر تهران رایگان میباشند.)

محصولات جانبی مثل کیک و بادکنک هم رایگان ارسال میشوند؟

در صورتی که سفارش شما شامل یکی از انواع باکس گل یا گلدان یا تاج گل باشد هزینه ارسال رایگان میباشد،اما هزینه ارسال محصولات جانبی به تنهایی و بدون گل بعهده مشتری میباشد،که مقدار آن به آدرس و زمان ارسال بستگی دارد(محاسبه با اسنپ)

آیا نام فرستنده به گیرنده اعلام میشود؟

خیر،همراه گل فقط متن کارت پستال انتخابی شما تقدیم میشود،در صورتی که در متن اسمتان را قید نکرده باشید هیچگونه مشخصاتی از فرستنده به گیرنده اعلام نمیشود.

آیا پرداخت از طریق کارتهای اعتباری بین المللی امکانپذیر است؟

بله،عزیزان ساکن خارج از کشور که کارت بانکی ایران را ندارند، میتواند از طریق پی پال paypal هزینه را انتقال بدهند.

آیا رنگ گلها در قیمت تاثیر دارد؟

خیر، در تمام محصولات شامل باکس گلهای طبیعی و جاودان، کیکها، بادکنکها، تاج مراسمات و گلدانها ترکیب رنگ در قیمت تأثیر ندارد.

برای پرسیدن سوالات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید
٠٩١٢٠٧١٠٩٢٧ – ٠٢١٢٢٢٠٢٢۴٧

دسته بندی ها